Design Thinking Week - Wybieramy kreatywność. Daj się zarazić!

DT WEEK 2014

 

Zapraszamy na wykład i warsztaty dotyczące metodologii Design Thinking!


Zintegrujmy się w kreatywny sposób pod szyldem pierwszej edycji DT WEEK w Polsce, podczas której jednocześnie w 10 miastach Polski, w Białymstoku, Bydgoszczy, Częstochowie, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, Warszawie i Wrocławiu, uczniowie, studenci, naukowcy, przedsiębiorcy oraz pracownicy centrów komercjalizacji w praktyczny sposób poznają tajniki metodologii Design Thinking.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego, prof. Lena Kolarska-Bobińska.

Design Thinking Week 2014 to inicjatywa będąca wynikiem udziału jej organizatorów w programie stażowo-szkoleniowym Top 500 Innovators Science – Managmenet - Commercialization, współfinansowanym przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, a realizowanym na Uniwersytecie Stanforda lub Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley.

W naszym instytucie mamy już cztery “Topowiczki”: Sabinę Górską i Annę Jarząb z Laboratorium Mikrobiologii Lekarskiej (Stanford i Berkeley), Anetę Kantor z Laboratorium Glikobiologii i Oddziaływań Międzykomórkowych (Berkeley) i Jolantę Łukasiewicz z Laboratorium Immunochemii Drobnoustrojów i Szczepionek (Berkeley). W “walizkach” przywiezionych z Ameryki schowałyśmy nie tylko moc praktycznej wiedzy, ale również dużo energii, wspaniałych doświadczeń i emocji, którą chciałybyśmy się z Wami podzielić. W wydarzeniu biorą udział “Topowicze” z całego kraju zrzeszeni w Stowarzyszeniu TOP 500 Innovators, organizując wykłady, warsztaty, prelekcje i pokazy. A wszystko po to, aby zarazić Was bakcylem kreatywności i pokazać najnowocześniejsze metody doskonalenia idei i wynalazków. W tym roku współorganizatorem wydarzeń w IITD będzie również Wrocławskie Centrum Badawcze EIT+, które od lat współpracuje z Instytutem w projekcie Biomed, a reprezentować je będzie nasza koleżanka i również “Topowiczka” - Anna Laskowska.

Wstęp ograniczony do studentów, doktorantów i pracowników IITD PAN oraz WCB EIT+.

Szczegóły zapisów zostaną rozesłane drogą e-mailową
 

Skrócony program:

21.10.2014, godz. 9:30 – 10:30, Wykład „Obudź swoją kreatywność metodą Design Thinking”
aula IITD PAN, ul. Weigla 12, Wrocław

22.10.2014, godz. 10:00 – 16:30, Warsztaty kreatywności w WCB EIT+

sala konferencyjna, ul. Stabłowicka 147, Wrocław

23.10.2014, godz. 10:00 – 16:30, Warsztaty kreatywności w IITD PAN

sala 138, ul. Weigla 12, Wrocław

facebook.com/DesignThinkingWeekPolska
 

Osoby do kontaktu:

Jolanta Łukasiewicz, jolanta.lukasiewicz@iitd.pan.wroc.pl, tel. 71 370 99 27
Sabina Górska sabinagorska@gmail.com, tel. 785 051 997
Anna Jarząb jarzab.anna@gmail.com, tel. wew. 332
Anna Laskowska, Anna.Laskowska@eitplus.pl

 

Loga

 

POIG_EIT_EU